Achievements
View allWandelen in de uiterwaarden, rijdend naar de Energieweg en dan fietsend naar huis op een Bolt😀

Met dé zeearend!, zilverreigers, blauwe reigers EN Belle🐕

Via kapper naar SNP en op de terugweg nog even een oudere meneer op z'n rollator! naar huis gerold....dat laatste ging niet helemaal goed🙈

Strava en ik zijn even geen goede vrienden.... Gelukkig via de OutdoorActive-app wel de ronde vastgelegd. In totaal 11.99km. Zie screenshot.




Locatie op telefoon stond niet aan ...via Outdooractive kunnen berekenen wat ik daadwerkelijk gewandeld had 🤓. Zie screenshot.

Gezellig biertje drinken met Freek in Café Piet Huisman. Jammer dat Strava de terugweg niet goed getrackt heeft🥴

De kop is eraf. De eerste 11,3 km zijn binnen. Nog 188,7 te gaan. https://tinyurl.com/ys3xmq6g






....om te proberen of je met een gebroken pols kan wandelen zonder al teveel last & risico🤓

Met Eric heel veel Kabouterdorpen bezocht! (in bloedmooi weer☀️)














Gezien: ooievaar, blauwe reiger, hazen, een ree en Bas!😀

Zoooooo mooi schaatsen op de Strang bij Bemmel❤️

Idem, maar zo'n mooie dag met veel zon in een prachti dal met uitzicht op gletsjer en langs een spectaculaire kloof🏔️

Er klopt er weinig van afstand, tijd en hoogtemeters. Pittige dag, maar heerlijk en wonderbaarlijk mooi in de mist, soms zon en vooral prachtig op een hoogte van > 2800m🐐

Er klopt niets van de tijd, afstand en hoogtemeters...maar de tocht was mooi ondanks de regen 🦫

Wandelingetje in natuurreservaat voor (trek)vogels....zelf ook een Trekvogel bij ons😂













Niet overal in de Maasduinen is er een gps-signaal😊

En tot slot een heerlijke plons in de Atlantische Oceaan




met fantastische geologische ontsluitingen en een rolsteenplateau




....in heerlijk weer! NB eerste gedeelte van wandeling staat er niet op...

Telefoon viel uit 🙈 en Strava ging andere dingen doen 😂

En jungle-achtige afdaling gevolgd door een warme beklimming en wederom een afdaling langs de kust.

Vulkanisch kratermeer met fumarolen

🤣Incl. wat heen- & weetjes in de Groenlanden🤣

....op weg naar een heerlijke lunch❤️

Heerlijke wandeling op een erg mistige januaridag. Laatste km's van de wandeling is telefoon/Strava uitgevallen.....

Met ons hoofd in de wolken over sneeuwveldjes (makkelijk), puinhellingen (héél pittig) en door prachtige dalen ♥️

Met 5 hele toffe dames♥️














met bff Ilse






