op 20 november was de climax!!
Lieve allemaal die ons gevolgd en gesteund hebben. Donderdag ben ik in de auto gestapt om van Enschede naar het Westland te rijden. Na een dag en een nachtje in 'sGravenzande te zijn geweest, ben ik naar Vlaardingen gereden om bij mijn zusje te logeren.
In Vlaardingen zijn we op de metro gestapt naar Hoek van Holland. Vanaf het eindstation ´Hoek van Holland Haven´ naar het strand gelopen. Om van daaruit in Kijkduin uit te komen. Het was een heerlijke wandeling over het strand en een gedeelte over het duinpad. Hier en daar een klein drupje regen gevoeld, helaas geen zon. Met de wind in onze rug hebben we ruim vier uur gelopen. In totaal hebben wij met onze actie 615 euro opgehaald waar we trots en dankbaar voor zijn. Zonder jullie steun, hadden we dit niet kunnen bereiken.
Op zaterdag 20 november heeft onze actie de climax bereikt. We vonden het erg leuk om een bijdrage te leveren aan dit mooie doel. In gedachten hebben we deze wandeling gelopen voor allen die wij wel of niet kennen, die te maken hebben (gehad) met deze vreselijke ziekte.
Nogmaals bedankt en wie weet tot ziens! Blijf gezond!!
Liefs Nadine van Gils en Liesbeth de Vries.
Walking Sisters.